Kód: 195

Termočaj 50g

€27,50
Skladom

Instatný bylinný nápoj

 
Rozjasnite svoje ráno osviežujúcim bylinným nápojom, ktorý obsahuje 85 mg kofeínu pre zvýšenie bdelosti, kedykoľvek bude treba. Nízkokalorický a s obsahom zeleného a čierneho čaju chutí v horúcej aj studenej variácii.
Kategória: Herbalife Nutrition
Kľúčové výhody
Nízky obsah kalórií, približne 6 kcal v jednej porcii. • Jedinečná zmes pomarančového pekoe – tradičného čierneho čaju a zeleného čaju s výťažkami kvetu slezu, ibiška a kardamonových semienok. • Náš zelený čaj je extrahovaný vo vodnom kúpeli, čo umožňuje získať plné spektrum zložiek obsiahnutých v zelenom čaji.
 
Detaily
Jedna šálka instantného bylinného nápoja obsahuje 85mg kofeínu pre podporu ostražitosťi a zvýšenie sústredenia organizmu.V ponuke niekoľko  variant: bez príchute, citrónová a broskyňová príchuť.Skvele chutí horúci aj studený, podľa aktuálnej nálady. Jedinečná zmes pomarančového pekoe – tradičného čierneho čaju a zeleného čaju s výťažkami kvetov Malva, ibišteka a kardamónových semienok, ideálne osvieženie a povzbudenie organizmu.
 
Použitie
Zmiešajte 1/4lyžičky (približne 0,7 g) s 250ml horúcej alebo studenej vody. Instantný bylinný nápoj je osviežujúci, nech ho pijete samotný alebo k jedlu. A navyše obsahuje iba 6,2 kalórií v jednom nápoji.