Tip
Kód: 144

Hydratačný denný krém pre pleť s ochranným faktorom SPF 30 50 ml

€42
Skladom

Dlhodobo pôsobiaci hydratačný prostriedok pre pleť ju zanecháva hladkú a jemnú. Poskytuje široké spektrum ochrany proti UVA/UVB.

Kľúčové Výhody
Napomáha znížiť výskyt vrások už za 7 dní.*Dvojitá hydratácia pleti behom ôsmich hodín.**Tento produkt dokazuje, že pleť je už za sedem dní jasnejšia a na dotyk je jemnejšia a hladšia.***Poskytuje široké spektrum ochrany proti UVA/UVB.Dermatologicky testované.Jedinečná receptúra obsahujúca:Vitamín B3, antioxidačné vitamíny C a E a Aloe Vera, makadamový olej, uhorkový extrakt, peptid.
Rýchle Fakty
*Klinicky testované na subjektoch pomocou Visio skeneru a spätného foto inžinierstva na zistenie drsnosti pleti, v intervaloch nula, sedem a 42 dní. **Testované na subjektoch, pri ktorých sa merali úrovne hydratácie pleti v osem hodinových intervaloch. V porovnaní s pôvodným stavom vykazovala pleť po ôsmich hodinách u 100% subjektov výrazne vyššiu hydratáciu ***Testované na subjektoch, pri ktorých vykonával merania odborný vizážista v intervaloch štyroch a siedmich dní. V priemere, 46% rozdiel bol pozorovaný na pleti, naprieč rôznymi meranými parametrami.

-univerzálne hydratačné mlieko s rozžiarujúcimi vlastnosťami dodá vašej pleti zdravý nádych

-pokožka vyzerá žiarivá aj bez make-upu 

-zanecháva pokožku jemnú a hladkú

-s ochranným faktorom SPF 30

-poskytuje ochranu pred UVA/UVB lúčmi

 

-dermatologicky testovaný

-bez parabénov

-bez sulfátov

-s výťažkami s Aloevera