Kód: 141

Denný hydratačný krém 50 ml

€42
Skladom

Všestranná hydratačná pleťová voda s rozsvetľujúcimi účinkami, ktoré dodajú vašej tvári zdravý jasný vzhľad.Pleť vyzerá žiarivo dokonca aj bez make-upu.

Kľúčové Výhody
Napomáha znížiť výskyt vrások už za 7 dní.*Klinicky testované na preukázanie, že pleť je už za sedem dní jasnejšia a na dotyk je jemnejšia a hladšia.***Klinicky dokázaná dvojitá hydratácia pleti behom ôsmich hodín.**Tento produkt je ideálny pre každú príležitosť, keď chcete, aby vaša pleť vyzerala sviežo a hodvábne alebo keď len potrebujete pleť hydratovať nejakým prípravkom.Ideálne pre mužov a ženy a vhodné pre všetky typy pleti.Bez pridaných parabénov. Dermatologicky testované.Jedinečná receptúra obsahujúca:Vitamín B3, antioxidačné vitamíny C a E a Aloe Vera, slnečnicový olej, extrakt z kvetiny Spilanthes Acmella, makadamový olej, olivový olej, olej zo sezamového semienka.
Rýchle Fakty
*Testované na subjektoch, pri ktorých vykonával merania odborný vizážista v intervaloch dvoch, štyroch a siedmich dni. **Klinicky testované na subjektoch pomocou Visio skeneru a spätného foto inžinierstva na zistenie drsnosti pleti, v nula, sedem a 42 dní.**Testované na subjektoch, pri ktorých sa merali úrovne hydratácie pleti v osem hodinových intervaloch. V porovnaní s pôvodným stavom vykazovala pleť po ôsmich hodinách u 100% subjektov výrazne vyššiu hydratáciu.
Používanie
Naneste na vyčistenú pleť.

 

-univerzálne hydratačné mlieko s rozžiarujúcimi vlastnosťami dodá vašej pleti zdravý nádych

-pokožka vyzerá žiarivá aj bez make-upu 

 

-bez parabénov

-bez sulfátov

-dermatologicky testovaný

-s výťažkami s Aloevera