Kód: 305

Výsledková sada SKIN

€19,90
Skladom

 

Kozmetika Herbalife SKIN je novinka, ktorá si vás získa. Nielenže vašu pleť dokonale vyčistí, vyživí a hydratuje ale navyše je aj veľmi účinná v boji proti vráskam, čo je aj klinicky potvrdené. Vyskúšajte 7 dňovú výsledkovú sadu kozmetiky Herbalife SKIN a dosiahnite výsledky na svojej pleti už za 7 dní!

Kozmetika Herbalife SKIN sa okrem skvelých účinkov vyznačuje aj obsahom kvalitných prírodných zložiek a prísad ako: vitamíny E a C, B3, Aloe vera a množstvom ďalších prírodných výťažkov a olejov.

Obsah balenia

Upokojujúci čistiaci prípravok s aloe – 7 dňová vzorka 50 ml

Upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe na normálnu až suchú pokožku z kozmetiky SKIN dokonale vyčistí vašu pleť a navyše ju prirodzene upokojí. Tento účinný čistiaci prípravok je veľmi jemný a zanechá pleť jasnú, hebkú a na dotyk hodvábnu.

Výživný nočný krém – 7 dňová vzorka 15 ml

Tento bohatý, luxusný krém v noci poskytne pleti veľmi potrebnú hydratáciu. Vďaka dlhodobej hydratácii sa ráno prebudíte s hebkejšou, hladšou pleťou. Dajte svojej pleti šancu sa cez noc dokonale zregenerovať. Výživný nočný krém z kozmetiky Herbalife SKIN  pre všetky typy pleti vám k tomu dokonale pomôže.

Denný hydratačný krém – 7 dňová vzorka 15 ml

Všestranný denný hydratačný prostriedok s rozjasňujúcimi prvkami dodá vašej pleti zdravú farbu. Pleť vyzerá žiarivo dokonca aj bez make-upu. Dodajte ráno a počas dňa pleti to, čo naozaj potrebuje aby bola stále krásna a žiarivá. Pomôže vám Denný hydratačný krém pre všetky typy pleti z rady Herbalife SKIN, ktorý okrem redukcie vrások vašu pleť rozjasní a dodá jej zdravý vzhľad.

Spevňujúci očný gél – 7 dňová vzorka 2x 2 ml

Zabudnite na opuchy a nepôvabný vzhľad pokožky okolo očí. Spevňujúci očný gél pre všetky typy pleti z radu Herbalife SKIN napomáha zlepšovať vzhľad citlivých očných partií pomocou zvýšenia pevnosti a pružnosti pleti.

Hydratačný očný krém – 7 dňová vzorka 2x 2 ml

Pomáha minimalizovať výskyt jemných vrások okolo očí. Táto oblasť obsahuje malé množstvo potných a tukových žliaz a teda je veľmi náchylná na dehydratáciu. Pomôže vám hydratačný očný krém pre všetky typy pleti z rady Herbalife SKIN, ktorý zabezpečí nielen kvalitnú hydratáciu a vyživenie očného okolia, ale zabráni aj výskytu jemných vrások.